KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14929065

nr 1492 9065

Oidentifierad konstnär. Motiv av bläckfiskarm. Signerad Nicolin, daterad 1994. Olja på duk, Diameter: 50 cm, oramad

Utrop:

700 kr

Såld:

500 kr

måndag 26 september 2022
kl 20:57:39

26/9 09:34:45 1      Vinnande bud